• Rozpoczynamy naukę w klasie trzeciej!

Rok szkolny 2024/2025 rozpoczął się drugiego września. Mamy nadzieję, że wyjątkowo długie wakacje sprawiły, że dzieci z klasy IIIa z radością powracają w szkolne mury.
                      Uczniowie klasy IIIa wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor i obejrzeli montaż słowno – muzyczny w wykonaniu koleżanek ze swojej klasy i klasy IIIb. Z radością wkroczyli do sali lekcyjnej, w której będą kształtować swoje umiejętności i zdobywać nowe wiadomości. Czeka ich rok szkolny, wypełniony nauką, pełen nowych wyzwań i wrażeń.

W nowym roku szkolnym nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom radości z osiągnięć ich pociech.
                                                                                                                                            A. Tomkalska

Klasowy Dzień Chłopca

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie dnia chłopaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez klasowych.

Dziewczynki złożyły w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy. Były słodkości i drobne upominki. W ten sposób chciały podkreślić jak ważni są koledzy w każdej klasie. W klasie IIIa odbyły się w tym dniu wybory „Chłopaka na medal”. Głosy oddawały wszystkie dziewczynki. Chłopakiem na medal został Jaś Pszczółkowski, który otrzymał specjalną odznakę.

Wszystkim chłopcom w tym dniu życzymy wszystkiego najlepszego, humoru radosnego i oby dnia każdego spotkało Was coś dobrego !!!

1. Tomkalska