16 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Na początku głos zabrała pani dyrektor, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom, a później nagrody otrzymali wyróżniający się w pracy nauczyciele: pani Agnieszka Młodzianowska, pani Jolanta Górska, pani Agnieszka Wilińska i pan Grzegorz Pszczółkowski. Następnie głos zabrali uczniowie z klasy 2a oraz kilka osób z klasy 3a i w żartobliwy sposób umilili uroczystość. Przedstawili program artystyczny w formie koncertu życzeń. Chór zaprezentował historię oświaty w pigułce, a nauczyciele wysłuchali życzeń i piosenek wykonanych przez nasze koleżanki. Uśmiech pojawiał się na twarzach słuchających nie tylko za sprawą zabawnych często tekstów piosenek, ale także prezentacji je ilustrujących. Świetnie spisał się operator, bez którego by się nic nie udało. Program przygotowały panie: B. Chwaszczewska i E. Grzejda.

Jeszcze raz życzymy Naszym Nauczycielom  i Pracownikom Obsługi samych pogodnych dni.

Julia Walczewska i Dominika Kamińska kl. IIa