• Rozpoczęcie roku szkolnego

•             W dniu 4 września 2017r. w naszej szkole zainaugurowano nowy rok szkolny 2017/2018. Wraz z nowym rozpoczęciem nauki w szkole zaszły zmiany na stanowisku dyrektora szkoły. Nową Dyrektor została Pani Teresa Kudlak. Podczas uroczystości obecni byli zaproszeni goście w osobach pana wójta Piotra Czyżyka i proboszcza miejscowej parafii. Wójt w swoim przemówieniu podziękował serdecznie poprzedniej pani dyrektor za lata pracy na rzecz społeczności szkolnej i przywitał „nową” panią dyrektor. Pani dyrektor, powitała nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców. Przekazała także informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2017/2018.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego uświetnił występ artystyczny zaprezentowany przez uczniów z młodszych klas jak również występ szkolnego chóru. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

K. Walczak, M. Materska