• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022-2023

• Szanowni Rodzice, Kochane Dzieciaki

Rozpoczęcie roku dla klas I-VIII odbędzie się 1 września o godz. 10.00 w hali sportowej.

Bardzo proszę, aby dzieciaki z klas I zawitały do szkoły o 9.45 i udały się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcą (wyruszą wspólnie  do hali sportowej na uroczystość).  W wejściu szkoły na tablicy informacyjnej będą zamieszczone listy z nazwiskami i numerami sal.

Bardzo proszę, aby wszyscy uczniowie zabrali ze sobą torby (plecaki) do spakowania podręczników i materiałów ćwiczeniowych.

1 września o 9.00  w oddziałach przedszkolnych odbędą się spotkania Rodziców  z Wychowawcami. Jeśli dysponujecie Państwo czasem, serdecznie zapraszamy.

• Podręczniki do religii na rok szkolny 2022/2023

• RELIGIA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

3 latki

,,Radosne dzieci Boże”  autorzy: Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński, wydawnictwo Jedność, Kielce 2020r.

4 latki

,,Świat dziecka  Bożego” autorzy: Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński, wydawnictwo Jedność, Kielce 2019r.

5 -latki

Tytuł podręcznika

Jesteśmy dziećmi Bożymi   red. Aneta Rayzacher-Majewska, Anita Klebanowska, Sebastian Rychliński, Urszula Kryczka; Wydawnictwo Katechetyczne (Warszawa),

Tytuł podręcznika:

Z Panem Jezusem (dla grupy sześciolatków), Aneta Rayzacher-Majewska, Klaudia Naczke-Wójcik, Beata Śmigiera, Urszula Kryczka; Wydawnictwo Katechetyczne (Warszawa),

RELIGIA DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Tytuł podręcznika:

W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; autorzy: ks. Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniewska, ks. Jan Staruchowicz,

Tytuł podręcznika:

To jest mój Syn umiłowany; autorzy: ks. Robert Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniewska, Mateusz Przelaskowski, katechezy okolicznościowe: Marzena Sadowska; Wydawnictwo Katechetyczne (Podręcznik w edycji płockiej);

Klasa III ( Uwaga zmiana podręcznika)

Tytuł podręcznika:

Kto spożywa moje Ciało, ma życie ( podręcznik ucznia z kartami pracy bez podziału na część I i II); autorzy ks. Robert Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzta Korzeniewska…Wydawnictwo Katechetyczne                          ( Podręcznik w edycji płockiej)

Wierzę w Boga Ojca, red. A Krasiński, PIW

Zeszyt ucznia: Wierzę w Boga Ojca, red. A. Krasiński, PIW

Tytuł podręcznika:

Bóg nas szuka; autorzy: ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny…Wydawnictwo Katechetyczne ( Podręcznik w edycji płockiej

Tytuł podręcznika:

Jezus nas zbawia; autorzy: ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny…Wydawnictwo katechetyczne ( Podręczniki w edycji płockiej

Klasa VII ( Uwaga zmiana podręcznika )

Tytuł podręcznika:

Kościół wskazuje nam drogę; autorzy: ks. Mariusz Czyżewski, ks. Michał Polny…; Wydawnictwo Katechetyczne ( Podręcznik w edycji płockiej)