• RADZENIE  SOBIE  ZE  STRESEM  PRZEDEGZAMINACYJNYM

• Dnia 8.10.2021r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla uczniów klas VIII na temat:  „Radzenie sobie ze stresem przedegzaminacyjnym”, które poprowadziły p. Marta Matuszewska oraz p. Irena Mydlarz z Poradni  Psychologiczno- Pedagogicznej z Ciechanowie.

Temat bardzo ważny w kontekście czekającego uczniów egzaminu.  Jego wyniki są bardzo istotne w rekrutacji do szkół średnich, dlatego wielu uczniów  odczuwa stres.

Uczniowie na warsztatach poznali sposoby jak  można nad nim zapanować. To z pewnością  ułatwi młodzieży pomyślne napisanie egzaminu.

Elżbieta Bońkowska

• POZNAJEMY SPECYFIKĘ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

• Dnia 13.10.2021r.  odbyła się ciekawa lekcja dla uczniów klas VIII w ramach doradztwa zawodowego,  na której st. kpr. Andrzej Bałdyga z 5 Mazowieckiej Brygady  Obrony Terytorialnej w interesujący sposób przedstawił uczniom zajęcia, czynności i warunki służby w wojsku.

Elżbieta Bońkowska