• Organizacja roku szkolnego 2021/2022

• Rozpoczęcie roku szkolnego:

Oddziały przedszkolne

Od 1 września oddziały pracują w jak dotychczas:

Od 7.00 do 7.30 świetlica przedszkolna dla dzieciaków, których rodzice pracują

Od 7.30 do 12.30 zajęcia w oddziałach

Od 12.30 do 15.00 świetlica przedszkolna w dwóch grupach (3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki) oraz oddział popołudniowy od 12.30 do 17.00

Przez pierwszy miesiąc (adaptacyjny) do szkoły wraz z dzieckiem może wejść jeden rodzic (wyłącznie dzieci trzyletnich oraz tych dzieci, które rozpoczynają po raz pierwszy naukę w naszej szkole).

Pozostałe dzieci podobnie jak w poprzednim roku szkolnym rodzice oddają i odbierają w wejściu do szkoły . Dzieciaki pod opiekę pań z obsługi i pomocy przedszkolnej zostaną zaprowadzone do oddziału. Odbiór dzieci z oddziału odbywa się analogicznie- rodzic informuje pracownika szkoły, woźna lub pomoc oddziałowa odprowadza dziecko do wyjścia.

Rodzice dzieci 3 i 4 letnich przybywają z dzieciakami do szkoły wejściem po szczytowej stronie szkoły.

Rodzice dzieci 5 i 6 letnich odprowadzają dzieci do wejścia głównego (od parkingu)

Oddziały Szkolne

KLASY I

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I odbędzie się o godz. 9.00 w salach lekcyjnych. Zapraszamy uczniów w towarzystwie jednego Rodzica.

Klasa I a – wychowawca p. Jolanta Górska (ze względu na długotrwałą nieobecność w zastępstwie p. Krystyna Walczak), spotkanie w sali nr 30 – niski parter

( klasę I a stanowią  dzieci z oddziału 6 latków, których wychowawcą była p. Barbara Pawlak)

Klasa I b- wychowawca p. Grażyna Bajgier, spotkanie w sali 78 (drugie piętro)

Klasę I b  stanowią dzieci z oddziału sześciolatków, których wychowawcą była pani Małgorzata Materska oraz dzieci nowoprzybyłe do klasy I

Rodziców uczniów klas I prosimy o zabranie zdjęcia legitymacyjnego dziecka (jeśli nie było składane w sekretariacie szkoły).

Klasy II i III

O godz. 10.00 spotkanie w klasach z wychowawcami. Rodzice proszeni są o pozostawienie dzieci w wejściu szkoły i odebraniu po spotkaniu z wychowawcą.

Klasa II a – wychowawca p. Agnieszka Wiśniewska , sala 28 (niski parter)

Klasa III a- wychowawca p. Alina Tomkalska, sala 81 (drugie piętro)

Klasa III b- wychowawca p. Anna Ozdarska, sala 29 (niski parter)

Klasy IV – VI

O godz.11.00 spotkanie z wychowawcami w salach:

Klasa IV a- wychowawca p. Anna Szymańska, sala 62

Klasa IV b- wychowawca p. Ewelina Zamielska, sala 14

Klasa V a – wychowawca p. Beata Kołakowska- Nowacka, sala 53

Klasa V b – wychowawca p. Mariola Chojnowska, sala 82

Klasa VI- wychowawca p. Agnieszka Młodzianowska, sala 58

KLASY VII- VIII

O godz. 12.00 spotkania z wychowawcami w salach:

Klasa VII a- wychowawca p. Dorota Franckiewicz, sala 63

Klasa VII b- wychowawca p. Elżbieta Grzejda/ w zastępstwie p. Ewa Pakuszewska,     sala 27

Klasa VIII a- wychowawca p. Robert Miklaszewski, sala 64

Klasa VIII b- wychowawca p. Beata Chwaszczewska, sala 86

Wszystkie wyżej wymienione sale przypisane poszczególnym oddziałom będą salami stałymi (w nich będą odbywać się wszystkie planowe zajęcia poza informatyką i wychowaniem fizycznym)

Uczniowie klas IV- VIII  proszeni są o zabranie toreb na podręczniki.

• Podręczniki do religii dla przedszkolaków

• dla grupy 3-latków - tytuł podręcznika: "Radosne dzieci Boże", autorzy: Jerzy Snopek i Dariusz

Kurpiński, Wydawnictwo "Jedność" Kielce;

2) dla grupy 4-latków - tytuł podręcznika: "Świat dziecka Bożego", autorzy: Dariusz Kurpiński i Jerzy

Snopek, Wydawnictwo "Jedność" Kielce;

3) dla grupy 5-latków - tytuł podręcznika: "Jesteśmy dziećmi Bożymi", autorzy: Aneta Rayzacher-

Majewska, Anita Klebanowska, Sebastian Rychliński i Urszula Kryczka, Wydawnictwo Katechetyczne

Warszawa;

4) dla grupy 6-latków - tytuł podręcznika: "Z Panem Jezusem", autorzy: Beata Śmigiera,  Aneta

Rayzacher-Majewska, Klaudia Naczke-Wójcik i Urszula Kryczka, Wydawnictwo Katechetyczne

Warszawa.

• PODRĘCZNIKI DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Tytuł podręcznika:
            ,,W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego" autorzy: ks. Rafał Szewczyk, Aneta Frączak, Małgorzata Korzeniewska, Mateusz Przelaskowski .

Tytuł podręcznika:
            ,,To jest mój Syn umiłowany" autorzy j. w. .

,,Przyjmujemy Pana Jezusa: red. Ks. Andrzej Krasiński
            Zeszyt ćwiczeń: ,,Przyjmujemy Pana Jezusa"

Klasa IV

,,Wierzę w Boga Ojca'' ks. Andrzej Krasiński... Płocki Instytut Wydawniczy (podręcznik + Zeszyt ćwiczeń)