• Wesołego Alleluja!

• Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz uczniom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, ale także wiary, nadziei i optymizmu… Niech te Święta przepełnione będą pokojem, miłością i wiosennym, radosnym nastrojem, jak również czasem wytchnienia od codziennej pracy.

Samorząd Uczniowski z opiekunami

• Rozpoczyna się spis powszechny

• 1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

Aplikacja spisowa będzie dostępna od 1 kwietnia na stronie internetowej https://spis.gov.pl/. Wprowadzane podczas spisu dane będą odpowiednio zabezpieczone i widoczne wyłącznie dla upoważnionych pracowników statystyki publicznej. Informacje o konkretnych osobach nie będą nikomu udostępniane. Gwarantuje to tajemnica statystyczna i groźba konsekwencji prawnych. Do publicznej wiadomości zostaną przekazane jedynie wartości zagregowane mówiące np. o średniej wielkości gospodarstwa domowego w danej gminie.

Spis powszechny to jedyne badanie, gdzie w sposób kompleksowy zbiera się informacje o rodzinach, migracjach, niepełnosprawności, wykształceniu czy warunkach mieszkaniowych. Okazja do tego zdarza się raz na 10 lat.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://spis.gov.pl.

Infolinia spisowa: 22 279 99 99 (dostępna od 15 marca)

Gminne Biuro Spisowe w Opinogórze Górnej

•   Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu

• ul. Św. Stanisława Kostki 15   NIP: 761-139-14-24   e-mail:liceum@loken-przasnysz.pl  ken.edupage.org