• Pomoc powodzianom

• Gmina Opinogóra Górna włącza się w akcję pomocy ofiarom powodzi w południowej Polsce. W związku z dramatyczną sytuacją na terenach zalanych organizowana jest zbiórka artykułów, które zostaną przekazane poszkodowanym. Potrzebne są przede wszystkim środki czystości, artykuły spożywcze o długim terminie ważności, odzież oraz koce. Mieszkańcy mogą przynosić dary od 23.09.2024 r. do wyznaczonego punktu zbiórki w budynku Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej (ul. Z. Krasińskiego 4, 06-406 Opinogóra Górna).

Zachęcamy wszystkich do solidarności i wsparcia tej inicjatywy, by pomóc osobom dotkniętym skutkami powodzi.

Zebrane produkty zostaną dostarczone do siedziby OR PCK w Ciechanowie przy ul. Rzeczkowskiej 11.

Kontakt telefoniczny 733 274 061 lub 23 671 73 51

Najpotrzebniejsze rzeczy:

- woda butelkowana,

- artykuły dla dzieci (chusteczki, pampersy, kaszki, żywność w słoikach),

- artykuły higieniczne i środki czystości (papier toaletowy, pasta i  szczoteczki do zębów, szampony, dezodoranty),

- żywność trwała, chleb z dłuższym okresem ważności, suchy prowiant, konserwy, batony, mleko w proszku,

- ręczniki/ręczniki papierowe, śpiwory, koce,

- karma dla zwierząt.

Potrzebne są również:

- rękawice, łopaty, grabie, miotły, latarki czołowe, środki do dezynfekcji,  osuszacze, małe agregaty,

Prosimy o rzeczy nowe.

Nie prowadzimy zbiórki odzieży.

Każdy, kto chce wesprzeć akcję pomocową PCK, może także wpłacać dowolną kwotę na nr konta: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 lub przez stronę internetową PCK.pl

• Talenciaki

• W tym roku szkolnym, nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji "Szkoła Pełna Talentów" organizowanym przez Lidl. Serdecznie Zapraszamy wszystkich do zbiórki TALENCIAKÓW i przekazanie ich naszej szkole!

Jak możecie nas wesprzeć?

1. Wejdź na stronę: szkoly.lidl.pl;

2. Wpisz nazwę naszej szkoły;

3. Zeskanuj kod QR lub przynieś niezeskanowane talenciaki do budynku szkoły i wrzuć do specjalnego pudełka.

Zachęcamy do udziału w akcji, dzięki której nasza szkoła może pozyskać pomoce edukacyjne!

Za wsparcie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.