2025/2026
- Klasa 1a
- Klasa 1b
- Klasa 2a
- Klasa 2b
- Klasa 2c
- Klasa 3a
- Klasa 3b
- Mały Samorząd Uczniowski
- Sprzątanie świata
- Pasowanie na ucznia
- SPOTKANIE Z AKTOREM
- Wycieczka klas IA, IB i 4B do Warszawy
- Wycieczka do Łodzi
- „Gąsiorowskie Kapuśniaki” – wycieczka integracyjna klas II
- Bal Karnawalowy
- Spotkanie z pszczelarzem
- Wycieczka na Mazury
- Wycieczka do Torunia - klasy 2
- WARSZAWSKA PRZYGODA PIERWSZAKÓW
Wycieczka do Łodzi
Klasy IIa i IIb wybrały się na wycieczkę do Łodzi. Uczniowie odwiedzili ZOO, gdzie mogli zobaczyć wiele ciekawych zwierząt z różnych stron świata i dowiedzieć się o ich zwyczajach. Następnie udali się do Eksperymentarium, gdzie brali udział w interaktywnych pokazach i samodzielnie wykonywali doświadczenia naukowe. Wycieczka była pełna wrażeń, nauki i dobrej zabawy.
Wioleta Grabowska
20