• Mały Samorząd

MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Tablica informacyjna Małego Samorządu Uczniowskiego znajduje się na korytarzu (niski parter)
          „Skrzynka marzeń” Chcesz zorganizować coś ciekawego, masz pomysł na miło spędzony dzień lub co zrobić, by wszyscy w szkole czuli się dobrze? Napisz to na kartce, złóż ją odpowiednio i włóż do naszej SKRZYNKI MARZEŃ. Może to właśnie Twoje marzenie zostanie zrealizowane w naszej szkole.

Opiekunowie Małego Samorządu: Bożena Groszek, Jolanta Górska, Bożena Makowska.

Przewodnicząca: Zuzanna Pietrzak kl. IIIa

Zastępca: Karolina Gryczan kl. IIIb

Zastępca: Lena Franckiewicz kl. IIIa

Sekcja artystyczna:

Lena Franckiewicz IIIa, Patrycja Malinowska IIIb, Karolina Gryczan IIIb

Sekcja konkursowa:
          Zuzanna Pietrzak IIIa, Anna Abramczyk IIa, Amelia Abramczyk IIa

Sekcja zabaw:
          Zuzanna Niegowska IIb, Antonina Paczkowska IIb,

Sekcja sportowa:
          Kamil Leszczyński IIIa, Wiktor Pingelski IIa

Nowym członkom MSU życzymy owocnej pracy oraz sukcesów.

Dzień Nauczyciela

Dzieci należące do Małego Samorządu Uczniowskiego wykonały kartki dla swoich nauczycieli. Kartki zostały wręczone z okazji ich święta w dniu 13 października. Dzieci sprawiły wiele radości swoim nauczycielom tymi własnoręcznie wykonanymi upominkami.

KONKURS MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W grudniu uczniowie klas I – III brali udział w konkursie „Kartka świąteczna”. Wszyscy uczestnicy wykonali piękne prace. Najpiękniejsze z nich zostały nagrodzone. A oto ich autorzy:

Dominik Włodkowski, kl. I a

Kacper Chilarzewski, kl. II a

Oliwia Marciniak, kl. II b

Alicja Kozłowska, kl. III a

Aleksandra Jakubowska, kl. III b

GRATULUJEMY!!!

Działalność Małego Samorządu w trakcie pandemii

W związku z trwającą pandemią COVID-19 działalność Małego Samorządu została ograniczona ze względu na zdalne nauczanie oraz zalecenia dotyczące nie mieszania się uczniów z różnych zespołów klasowych. W związku z tym część zadań i aktywności planowanych do realizacji w ramach działalności Małego Samorządu jest realizowana przez nauczycieli wychowawców w poszczególnych klasach.

Walentynki

Z okazji Walentynek Mały Samorząd zorganizował pocztę walentynkową. Dzieci z klas III miały możliwość przygotowania i przekazania kartek i listów do koleżanek i kolegów, których darzą szczególną sympatią. Z tej okazji uczniowie otrzymali również upominki – lizaki w kształcie serca.