Nauczyciel widzi więcej

niż tylko twarze dzieci

-on stara się zobaczyć ich dusze”

/B. Cage/

Uczniowie klasy IV b   z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali serduszka i piękne życzenia dla swoich nauczycieli, a następnie rozmawiali z wychowawcą na temat zawodów ludzi pracujących dla dobra dzieci.

Mariola Chojnowska

Święto Edukacji Narodowej przygotowany przez klasę 6b

Uczniowie klasy 6b przygotowali montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Nauczyciela chcąc podziękować zarówno Pani Dyrektor, nauczycielom jak i pracownikom niepedagogicznym za trud i poświęcenie. Zapraszamy do obejrzenia filmu z życzeniami.

Anna Szymańska

Klasa VIIb

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej w klasie VI a

Podczas godziny wychowawczej uczniowie klasy VI a omawiali specyfikę zawodu nauczyciela. Dyskutując o pracy nauczyciela, zastanawiali się czy w przyszłości mogliby wykonywać ten zawód. Podsumowaniem lekcji było wykonanie gazetki ściennej i ogromnego plakatu zawierającego życzenia dla wszystkich osób pracujących w naszej szkole.

D. Franckiewicz