Dzień chłopaka w klasie 5

Dzień chłopaka w klasie 6b

29 września uczniowie klasy VI b świętowali Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta przygotowały dla swoich kolegów moc konkursów oraz niespodzianek. Chłopcy z chęcią uczestniczyli we wszystkich przygotowanych turniejach. Wśród zabaw konkursowych znalazły się: Limbo, Top Model, przekłuwanie balonów, tor przeszkód, rozwiązywanie krzyżówki, naśladowanie dziewcząt i autografy na balonie. Najgrzeczniejszy chłopiec zdobył miano Króla chłopców i otrzymał koronę.

Anna Szymańska

30 września uczniowie klasy VI a świętowali Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta przygotowały dla swoich kolegów liczne niespodzianki. Po serdecznych życzeniach i wręczeniu drobnych upominków odbyły się konkursy dla męskiej części klasy. Chłopcy z chęcią uczestniczyli we wszystkich przygotowanych turniejach, a ich dobre humory świadczyły o dobrej zabawie.

D. Franckiewicz