• Nasze sprawy, zabawy

• Korzystamy ze słonecznej pogody

W drugim tygodniu września trzylatki po raz pierwszy wybrały się na plac zabaw oraz na spacer do parku. Na placu zabaw miło i aktywnie spędziły czas, a w parku odwiedziły mieszkańców ptaszarni.

Gdy za oknem pada deszcz…

W deszczowe dni przedszkolaki korzystają z sali zabaw.

Pamiątki z wakacji

Wakacje minęły szybko, ale w pierwszym tygodniu września mogliśmy wrócić myślami do tych beztroskich chwil. Przedszkolaki opowiadały o miejscach jakie odwiedzili, a także pokazywały pamiątki z wakacji. Każdy z zainteresowaniem słuchał opowieści swoich kolegów i koleżanek.

Poznajemy zasady ruchu drogowego

W trzecim tygodniu września przedszkolaki poznały zasady prawidłowego poruszania się po przejściu dla pieszych. Najpierw ćwiczyły w sali, a następnie wybrały się na spacer po okolicy w poszukiwaniu znaków, a także ćwicząc przechodzenie przez przejście dla pieszych. Egzamin na pieszego zdał każdy - poradzili sobie świetnie. Przedszkolaki poznały także numery alarmowe i osoby do których mogą zwrócić się o pomoc.