• Krawcowa

Florysta

Fryzjer

Strażak

Podczas wizyty w Gminnej Bibliotece w Opinogórze Górnej dzieci z grupy 0b miały okazję poznać pracę strażaka, zobaczyć stroje odpowiednie na daną okazję oraz je przymierzyć. Serdecznie dziękujemy za taką możliwość!!

Trener piłki nożnej

3 listopada 2022 roku nasze dzieci odwiedził trener klubu sportowego MKS w Ciechanowie Mateusz Żbikowski wraz z kolegą. Pokazali dzieciom jak można aktywnie spędzać czas. Dodatkowo przeprowadzili krótki trening piłki nożnej. To była super atrakcja dla dzieci!

Leśniczy

Dnia 17.11.2022r. grupy przedszkolne odwiedzili panowie z Koła Łowieckiego nr 3 "Łoś" z Mławy. W tym dniu dzieci dowiedziały się na czym polega praca leśniczego,  oraz że mini komputer wyglądający jak telefon jest głównym urządzeniem wykorzystywanym w tej pracy. W ty dniu zostały również wręczone nagrody za udział w akcji  " Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę".

MECHANIK

Przedszkolaki poznały zawód mechanika. Najpierw obejrzały film edukacyjny pt.:"Mechanik pojazdów samochodowych", następnie poznały niektóre narzędzia wykorzystywane podczas naprawy samochodów. Dzieci również utrwaliły nazwy pojazdów lądowych, powietrznych
          i wodnych. Obejrzały bajkę pt.: "Milo Mechanik - Zepsuta koparka", a jako podsumowanie zajęć wykonały prace plastyczne.

POLICJANT

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To był dobry czas, aby zapoznać dzieci z zawodem nauczyciela. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez starsze dzieci właśnie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dodatkowo były w odwiedzinach u Pani Wiolety Kijewskiej i jej klasy II b. To było wielkie przeżycie dla przedszkolaków. Mogły usiąść w ławkach jak uczniowie, zobaczyć jak wygląda klasa i jej wyposażenie. Dodatkowo Pani Wioletka odpowiedziała na wszystkie ich pytania, za co serdecznie dziękujemy.