• Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje…

Jan Paweł II

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich osób związanych z nauczaniem: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Z tejże okazji w naszej szkole 13 października odbyła się akademia, która została przygotowana przez uczniów klas Vb, Va i VIa. Dzieci zaprezentowały montaż okolicznościowych wierszy oraz inscenizację, podkreślającą wartość pięknej pracy nauczyciela. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za ich pracę, poświęcenie, czas i cierpliwość, za ogrom przekazywanej wiedzy oraz pomocne dłonie i gorące serca.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia i podziękowania oraz wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi, którzy szczególnie wyróżnili się w swojej pracy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, raz jeszcze, składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia: pogody ducha, zadowolenia z codziennej pracy, a także samych sukcesów oraz realizacji wszystkich osobistych planów i zamierzeń.

Beata Kołakowska-Nowacka

Ewelina Zamielska