• Obóz sportowy

• Sportowe Wakacje Klasy Sportowej.

W dniach 19 - 25.07.2023 uczniowie klasy sportowej uczestniczyli w obozie sportowym w Pucku, podczas którego  młodzi adepci piłki siatkowej doskonalili i rozwijali swoje umiejętności gry w siatkówkę. Prowadzone zajęcia miały na celu przygotować młodzież uczestniczącą w obozie sportowym do rozgrywek Kinder+ w kategorii  czwórek chłopców i dziewcząt. Rozgrywki w formie ligi organizowane są przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Siatkowej i rozgrywane cyklicznie od początku stycznia do kwietnia.

Oprócz zajęć programowych podopieczni Grzegorza Pszczółkowskiego i Roberta Miklaszewskiego dopingowali Reprezentację Polski w Meczu Ligi Światowej w Gdańsku.  Pobierali również naukę pływania na  „Supie” pod okiem instruktorów z AG Bay Surf - szkoła windsurfingu. Wyjazd klasy sportowej finansowany był z Budżetu Szkoły Podstawowej w Opinogórze Górnej. Krótka foto relacja.