• Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada 2021roku uczniowie klasy III b przy współudziale sześciolatków w ramach zajęć rozwijających z języka polskiego  przygotowali dla klas I – III i oddziałów przedszkolnych uroczystość z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
          Montaż słowno – muzyczny, który zaprezentowali składał się z wierszy i piosenek o tematyce patriotycznej. Uczniowie za pomocą ruchu scenicznego, strojów, rekwizytów i dekoracji oddali
          nie tylko podniosły, ale także nostalgiczny charakter uroczystości.

A. Ozdarska

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby go uczcić, uczniowie klasy IVa i VIIa pod opieką pań: Anny Szymańskiej i Doroty Franckiewicz przygotowali piękny montaż słowno – muzyczny, który dwukrotnie zaprezentowali w tym dniu. Całość uroczystości uświetnił utwór zagrany na keyboardzie przez Aleksandrę Karsińską, taniec z biało – czerwonymi wstążkami w wykonaniu uczennic z klasy IVa oraz patriotyczne pieśni. Na koniec uroczystości o godzinie 11:11 uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami uroczyście odśpiewali hymn narodowy – Mazurka Dąbrowskiego.

Anna Szymańska

Dorota Franckiewicz