• Klasy I - III

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty. Dnia 13 października 2021 r. we wzmożonym reżimie sanitarnym odbyło się przedstawienie z okazji tego święta.

W naszej szkole na krótko pojawiły się małe niebieskie Smerfy w białych czapeczkach. Młodzi artyści zabrali wszystkich zebranych do baśniowej krainy Smerfów, aby w zabawny sposób przekazać wiele ciepłych i miłych słów swoim nauczycielom. Dzieci przebrane za Smerfy doceniły i podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał także zdrowy, soczysty upominek, a było to czerwone jabłuszko z cytatem „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie ”. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy II i IIIa pod kierunkiem pań: Agnieszki Wiśniewskiej i Aliny Tomkalskiej.                                                                                                     Na zakończenie uroczystości głoś zabrała p. Dyrektor Teresa Kudlak, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz nagrodziła wyróżniających się w pracy nauczycieli.

Jeszcze raz życzymy naszym nauczycielom i pracownikom obsługi samych smerfnych dni !!!

A. Tomkalska  A. Wiśniewska

Klasy IV-VIII

13 października również uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły świętowali Dzień Edukacji Narodowej, który z uwagi na sytuację epidemiczną obchodzono w reżimie sanitarnym.

Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas IVb i Va. Dzieci zaprezentowały montaż okolicznościowych wierszy i piosenek oraz przedstawienie, podkreślające wartość pięknej pracy nauczyciela. Uczniowie podziękowali swym nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia i podziękowania oraz wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi, którzy szczególnie wyróżnili się w swojej pracy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, raz jeszcze, składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów, spełnienia obranych celów oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Beata Kołakowska-Nowacka

Ewelina Zamielska