• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szukajcie prawdy jasnego płomienia,

Szukajcie nowych, nieodkrytych dróg!

Adam Asnyk

Rok szkolny 2019/2020 za nami.  Był to rok, w którym przyszło nam zmierzyć się z nieznanymi dotąd zagrożeniami i nowymi wyzwaniami. Ze względu na epidemię COVID – 19 i związane z nim ograniczenia, nie mogliśmy zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. Musieliśmy przestrzegać ściśle ustalonego reżimu sanitarnego i spotykać się z uczniami w wyznaczonych odstępach czasowych.

Jednak mimo to, dzień 26 czerwca 2020 r., był dniem podniosłym i wyjątkowym. Mury naszej szkoły opuścili ósmoklasiści, którzy na trwałe zapisali się w naszej pamięci.

Dyrektor szkoły pani Teresa Kudlak podsumowała ośmioletnią drogę edukacyjną młodzieży, która nie zawsze była łatwa, często wymagała ciężkiej pracy uczniów i wsparcia rodziców i nauczycieli, podkreśliła również twórczą i owocną pracę tegorocznych absolwentów.

Najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni za naukę i pracę wpisami do Księgi Absolwenta, listami pochwalnymi skierowanymi do rodziców, stypendiami Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe oraz nagrodami książkowymi za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność w organizacjach uczniowskich oraz gazecie szkolnej.

Uczniowie podziękowali za trud wychowawczy i sprawowaną nad nimi opiekę Dyrekcji Szkoły i ze wzruszeniem pożegnali swoich wychowawców – Mariolę Chojnowską i Joannę Zbrzezną.

Nagrodzeni Absolwenci 2020

1. Nagrodę Primus Inter Pares 2020 otrzymały:

Wiktoria Maćkowska – VIII a i Renata Szarlak – VIII b

1. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

Wiktoria Maćkowska – VIII a, Renata Szarlak – VIII b, Amelia Kijewska – VIII a, Zuzanna Chojnacka – VIII a, Jakub Nałęcz – VIII a, Kowalska Agata – VIII b, Klaudia Maciejewska –  VIII a, Zuzanna Wiśniewska – K  VIII a, Jackowska Anastazja – VIII b, Aleksandra Łuczkowska –  VIII a, Konrad Szwarczewski – VIII a, Szymon Michalak – VIII b, Olga Chrabąszcz –  VIII a, Kacper Krętkowski – VIII b.

1.  Nagrodę za działalność w Samorządzie Uczniowskim i wolontariacie otrzymali:

Maria Bonisławska, Zuzanna Chojnacka, Olga Chrabąszcz, Natalia Czaplicka, Alicja Goździewska, Amelia Kijewska, Klaudia Maciejewska, Aleksandra Łuczkowska, Wiktoria Maćkowska, Ewelina Ostafin, Zuzanna Wiśniewska – VIII a;

Anastazja Jackowska, Agata Kowalska, Dagmara Kowalska, Karolina Kowalska Daria Piotrowska, Renata Szarlak – VIII b.

1. Nagrodę za pracę w szkolnej gazecie Mikser otrzymali:

Maria Bonisławska, Olga Chrabąszcz, Szymon Cienkowski, Amelia Kijewska, Adrian Kowalski, Wiktoria Maćkowska, Konrad Szwarczewski – VIII a; Anastazja Jackowska, Agata Kowalska, Kacper Krętkowski, Renata Szarlak – VIII b.

Życzymy sukcesów w Waszej na dalszej drodze. Rozwijajcie swoje pasje, spełniajcie marzenia i realizujcie wyznaczone przez siebie cele.

Po pożegnaniu absolwentów na sali gimnastycznej, zgodnie z harmonogramem, pojawiały się kolejne klasy po odbiór świadectw i nagród z rąk dyrektora szkoły i swoich wychowawców.  Uczniowie cieszyli się, że po tak długim czasie wreszcie spotkali swoje koleżanki, kolegów oraz wychowawców.

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody.

Do zobaczenia we wrześniu.