• Teatr Młodego Pokolenia w naszej szkole

14.03.2018r do naszej szkoły zawitali aktorzy z Teatru Młodego Pokolenia w Białymstoku. Przedstawili nam adaptację II części Dziadów Adama Mickiewicza. Gra aktorska, scenografia, odpowiednia muzyka i rekwizyty takie, jak: mała trumna sprawiły, że na moment przenieśliśmy się do kaplicy cmentarnej. Niejedna osoba poczuła strach. Wszystko było doskonale dopracowane, dlatego z zaciekawieniem oglądaliśmy spektakl, który skłonił nas do refleksji i zadumy nad sensem życia. Całość spotkała się z aprobatą ze strony uczniów, którzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Dziękujemy im za te niezwykłe przeżycia i jesteśmy otwarci na inne tego typu inicjatywy.

Aleksandra Malik kl. II a