• Jak Cię widzą, tak Cię piszą!

•                                                             - o kreowaniu wizerunku

27 października 2017 roku, uczniowie klas 2a, 2b, 2c i 3c wzięli udział w Interaktywnym Widowisku Telewizyjnym pt: ''Talk Show - Jak Cię widzą, tak Cię piszą - o kreowaniu wizerunku''.

Widowisko odbyło się w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Spektakl miał na uwadze pokazanie uczestnikom, jak prawidłowo się zachować uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej o  pracę, jak  ubierać się w określonych sytuacjach, jak się przedstawiać. Pewną ciekawostką był fakt, że uczestnicy otrzymywali numerki, które były losowane w trakcie spektaklu. Wybrani uczniowie wychodzili na  scenę i odpowiadali na zadawane przez prowadzącego pytania. Musieli się przedstawić, zaprezentować swoją wizytówkę, a także uczestniczyć w rozmowie o pracę z prezesem firmy.

Spektakl okazał się bardzo cenną lekcją, nauczył nas wielu przydatnych w życiu zachowań.

Julia Przybyłek klasa IIa