• Spotkanie z panią dietetyk

•          Dnia 28 kwietnia 2011r. w ramach realizacji programu „Trzymaj formę” odbyło się spotkanie rodziców z panią dietetyk mgr Teresą Morawską ze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie .

Tematyka prelekcji dotyczyła:

- zasad zdrowego odżywiania

- diety dzieci w wieku szkolnym

W zorganizowanie spotkania włączyli się  nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Na zajęciach plastyki przygotowane zostały plakaty o zdrowiu. Uczniowie w grupach wykonali piramidy zdrowia.

Każda klasa zorganizowała stoisko zdrowych produktów z poszczególnych grup piramidy zdrowia. Klasy młodsze 0-II przygotowały smaczny i zdrowy poczęstunek: szaszłyczki i koreczki owocowo- warzywne.

Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego spotkania.

Koordynator programu

mgr Katarzyna Sokal

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w galerii.