• Wyjazd do Suntago

•     Dnia 29.03.2023r. uczniowie szkoły podstawowej w Opinogórze Górnej udali się na wycieczkę do parku wodnego Suntago mieszczącym się w miejscowości Wręcza pod Żyrardowem. Młodzież w grupie 56 osób pod opieką Pana Pawła Cejmera – organizatora wycieczki i dwóch opiekunów: Pani Anny Szymańskiej i Pana Roberta Miklaszewskiego wyruszyła na wycieczkę o godzinie 7:30. O godzinie 10:00 uczniowie zaczęli swoją przygodę w Parku Wodnym w strefie Jamango, która jest jedyną w swoim rodzaju wodną dżunglą pełną atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie. Młodzież korzystała tam z 32 tematycznych zjeżdżalni oraz 18 basenów. Po czterogodzinnym pobycie w Suntago wszyscy udali się w drogę powrotną, gdzie zatrzymali się w McDonaldzie. Wycieczka była bardzo udana.

Anna Szymańska