•             1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym świecie. W naszej szkole świętowaliśmy 2 czerwca. Ten dzień upłynął w wyjątkowej atmosferze, zdecydowanie różnił się od zwykłego szkolnego dnia i obfitował w wiele atrakcji. Zamiast tradycyjnych lekcji uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach o charakterze rekreacyjno-sportowym na hali sportowej. Największym zainteresowaniem cieszyły się ogromne, dmuchane zjeżdżalnie, gdzie można było rozładować swoją energię. Dzieci z dużą przyjemnością i zaangażowaniem wzięły również udział w zabawach tanecznych, naśladując taneczne ruchy w rytm muzyki. Gdy wszyscy powrócili do klas czekały na nich jeszcze miłe niespodzianki i poczęstunki przygotowane przez rodziców.

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył wielu emocji. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka. Niech życie nie szczędzi Wam dobrych zdarzeń, a każdy dzień przepełnia radość i pozytywne doświadczenia. Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach i co dzień spotykają Was nowe przygody w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół.

A. Tomkalska