• MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Tablica informacyjna Małego Samorządu Uczniowskiego znajduje się na korytarzu                          (niski parter)

Opiekun Małego Samorządu: Jolanta Górska

Przewodnicząca: Oliwia Marciniak, kl. III b

Zastępca: Zuzanna Samkowska,  kl. III a

Sekcja artystyczna:

Anna Abramczyk, Zuzanna Samkowska

Sekcja konkursowa:
          Amelia Abramczyk, kl.  III a, Gabriela Klimek, kl. III b, Agata Tomalska, kl. III b

Sekcja zabaw:
          Antonina Paczkowska, kl. IIIb, Zuzanna Niegowska, kl. III b,

Nowym członkom MSU życzymy owocnej pracy oraz sukcesów. Gratulujemy!!!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Głównym przesłaniem tego dnia jest uzmysłowienie wszystkim, że wzajemna życzliwość stanowi podstawę do budowania pokoju i dobrych relacji miedzy ludźmi na całym świecie. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski przygotował „skrzynkę życzliwości i pozdrowień”. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Najmłodsi przesyłali innym pozdrowienia i miłe słowa.  Uczniowie przekonali się, że pozytywna energia i dobre słowo przekazywane drugiemu człowiekowi wracają i uszczęśliwiają. Wobec tego bądźmy życzliwi nie tylko od święta, ale również każdego dnia.

WALENTYNKI

Walentynki  już na stałe wpisały się w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. W szkole dzień ten nie jest traktowany jak Święto Zakochanych, ale jest okazją do okazania sobie sympatii i życzliwości. Z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego zorganizowano pocztę walentynkową. Dzięki niej uczniowie mogli  przekazać kartki z miłymi życzeniami, wierszami  i pozdrowieniami dla najsympatyczniejszych osób. Dodatkowo najmłodsi wykonali pamiątkowe zdjęcia w walentynkowej ramce przygotowanej na tę okazję. Trzeba przyznać, że było wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.

WIOSENNE PRZEBRANIE

Uczniowie klas I – III uczestniczyli w konkursie Małego Samorządu Uczniowskiego, którego celem było przygotowanie najpiękniejszego wiosennego przebrania.  Po długich obradach przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego dokonali wyboru. I miejsce zajęła Apolonia Mosakowska z klasy I a, II - Zuzanna Gołąb z klasy I a, III - Oliwia Zamielska z klasy I a. Wyróżniono stroje Gabrieli Klimek z klasy III b, Zuzanny Samkowskiej i Zofii Rutkowskiej z klasy III a, Katarzyny Zbrzeznej i Aleksandry Żbikowskiej z klasy II a, Mai Nawrockiej z klasy I a oraz kapelusze przygotowane przez chłopców: Bartosza Redwanowskiego z klasy I b, Antoniego Konwerskiego, Mikołaja Gapkowskiego, Jana Goździewskiego i Kacpra Matusiaka z klasy I a. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za ufundowanie wspaniałych nagród, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie wiosennym gratulujemy!!!