• Konkurs na najciekawszą choinkę w domu

Prześlijcie zdjęcie swojej choinki w domu na adres e –mailowy: edytki4@wp.pl

Do 31 grudnia 2020  !!!! ( zdjęcia po terminie nie wezmą udziału  w konkursie ) Uwaga tylko III pierwsze miejsca będą nagrodzone !

Wynik 4 stycznia 2021 na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Opinogórze Górnej w zakładce kącik katechetyczny!

pt. „Najciekawsza choinkowa w domu”

Zasady konkursu:

1. ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu pt. „Najciekawsza choinkowa w domu” są Nauczyciele religii w Szkole Podstawowej w Opinogórze Górnej

2. PRZEDMIOT KONKURSU:

Przedmiotem Konkursu jest zdjęcie choinki w domach uczestnika konkursu (zdjęcie choinki powinno być wyraźne i pierwszoplanowe)

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej w Opinogórze. Uczniowie powinni wykonywać zdjęcie samodzielnie za zgodą opiekuna.

3. TERMIN KONKURSU:

Do 31 grudnia 2020 r. ( zdjęcia przysłane po terminie nie wezmą udziału w konkursie)

4. WARUNKI UCZESTNICTWA:

a) Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu tylko jedną choinkę w domu.

b)  Wysyłane zdjęcie (w załączniku) i  informacja : Imię, Nazwisko i klasa do której chodzi uczeń

c) W Konkursie wyklucza się uczestnictwo dzieci nauczyciela religii J.

5. KRYTERIA OCENY:

W Konkursie ocenie podlegać będzie:

- ogólne wrażenie estetyczne; oryginalność , ciekawe ozdoby, dobre ujęcie choinki na zdjęciu

6. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU:

a) Ogłoszenie wyników Konkursu – 4 stycznia 2021 na stronie internetowej naszej  szkoły( Szkoła podstawowa w Opinogórze Górnej) w zakładce - kącik katechetyczny

Dla laureatów Konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe – tylko trzy pierwsze miejsca. Termin i miejsce odbioru nagród ustalony będzie z zwycięzcami indywidualnie, z zachowanie zasad reżimu sanitarnego.

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

a) Udział w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, klasa) zgodnie z celami statutowymi Organizatora i publikację fotografii bez prawa odrębnego wynagrodzenia zgłoszonych do Konkursu zdjęć.

b) Nadesłane zdjęcia przechodzą na własność Organizatora i mogą być umieszczone w zakładce kącik katechetyczny.

POWODZENIA !!!!!

Wyniki konkursu na ,,najciekawszą choinkę w domu’’

Miejsce I – Zuzanna Budniak 3a

Miejsce II- Nikola Kowalska 4b

Miejsce III-Maciej Swoboda 8a

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie– wybór był naprawdę trudny

Odbiór nagród po feriach ! ( ustalimy dogodny sposób i termin odbioru nagród indywidualnie )

Zachęcamy wszystkich do zaglądania na Kącik katechetyczny  i brania udziału w wszelkich konkursach w przyszłości.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i pozdrawiamy serdecznie.