• XXI Ogólnopolski Konkurs Papieski dla:

dzieci i młodzież
          Tytuł konkursu : JAN PAWEŁ II NIOSĄCY MŁODZIEŻY DOBRĄ NOWINĘ - „JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE, MIMO WSZYSTKO. TYLKO ZAŁÓŻ WYGODNE BUTY, BO MASZ DO PRZEJŚCIA CAŁE ŻYCIE.”

Warunki uczestnictwa:

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy konkursowej w jednej lub po jednej z dwóch kategorii: • praca plastyczna, • praca fotograficzna

2. Każdy uczestnik może przesłać na konkurs 2 prace.

3. Praca musi być wykonana tylko przez jednego autora.

4. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką, barwną lub czarno-białą. Zmiany, typu fotomontaż, są niedopuszczalne. Minimalny format zdjęć: 15 x 21 cm.

5. Prace plastyczne mogą być wykonane w dowolnej technice, w formacie min. A3.

6. Uczestnik konkursu oświadcza, iż jest autorem nadesłanych prac. Do każdej pracy obowiązkowo należy dołączyć Kartę uczestnictwa (przyklejoną na odwrocie pracy), Oświadczenie oraz w przypadku osób niepełnoletnich Zgodę na przetwarzanie danych osobowych osoby niepełnoletniej — stanowią załącznik do niniejszego regulaminu. Dostępne są również na stronach internetowych: www.ohp.pl i www.malopolska.ohp.pl.

7. Prace nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane.

8. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej prezentacji i publikacji prac.

10. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku i danych osobowych w środkach masowego przekazu i publikacjach wraz z informacją o konkursie. 11. Laureaci zostaną powiadomieni przez organizatorów o udziale w imprezie finałowej. 12. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Komisja konkursowa: Komisję oceniającą powołują organizatorzy konkursu. Skład komisji stanowić będą: - przedstawiciele środowiska artystycznego, - przedstawiciel Komendy Głównej OHP, - przedstawiciele Małopolskiej WK OHP, - przedstawiciel Duszpasterstwa OHP.

Przy ocenie prac konkursowych będzie brana pod uwagę:

• zgodność tematu pracy z tematem konkursu,

• wartość artystyczna pracy, • oryginalność podejścia do tematu,

• samodzielność. UWAGA, nie będą oceniane: prace zbiorowe, prace wykonane w formie gazetki, fotografie naruszające prawa osób trzecich lub przepisy prawa.

Powiadomienie o wynikach: Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wynikach konkursu na adres podany w karcie zgłoszenia - e-mail lub listownie.

Nagrody: Laureaci zostaną uhonorowani cennymi nagrodami rzeczowymi i dyplomami podczas imprezy finałowej.

1. Decyzję o liczbie oraz rodzaju nagród i wyróżnień dla laureatów konkursu podejmują organizatorzy.

2. Decyzje Komisji oceniającej są ostateczne.

3. Laureaci odbierają nagrodę osobiście podczas Gali Finałowej.

4. Organizator nie wysyła nagród laureatom konkursu. W przypadku obostrzeń sanitarnych laureaci zostaną powiadomieni o sposobie przekazania nagród.

Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronach internetowych: www.ohp.pl, www.malopolska.ohp.pl oraz www.konkurs-papieski.com.

Kalendarium konkursu:

1. TERMIN NADSYŁANIA PRAC - do 5 maja 2021 r.

2. Powiadomienie laureatów o wygranej  - do 20 maja 2021 r.

3. Impreza finałowa w Wadowickim Centrum Kultury 34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1 - 8 czerwca 2021 r.

Miejsce przesyłania prac:

6-11 Hufiec Pracy

ul. J. Kochanowskiego 3

34-100 Wadowice

„Konkurs Papieski”.

Informacji udziela: Komendant 6-11 Hufca Pracy w Wadowicach - Jolanta Zacny, tel. 33 823 38 68 wew. 1

! Nie zapomnijcie wypełnić : KARTY UCZESTNIKA, OŚWIADCZENIA, ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ( ZAŁĄCZNKI)

Karta_Uczestnika.docx

OSWIADCZENIE.docx

Zgoda_na_przetwarzenie_danych.docx

PRACE KONKURSOWE

Dziękuję wszystkim którzy nadesłali do mnie prace,  za zainteresowanie konkursami  i piękne dzieła.

Naszą szkołę będą reprezentować  :

Uczeń z kl 8a  w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną .

Tytuł konkursu : ,, Jan Paweł II zawsze obecny w moim życiu ‘’

Uczeń  z kl 7b w konkursie praca plastyczna , praca fotograficzna

Tytuł konkursu: Jan Paweł II niosący młodzieży dobrą nowinę - ,, Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie’’

Życzymy Powodzenia !!!!!!