• BRĄZOWE CHŁOPAKI ZŁOTE DZIEWCZYNY

• Kilkuset  uczniów ze szkół podstawowych z powiatu ciechanowskiego wzięło udział w  Mistrzostwach Powiatu Ciechanowskiego w h Piłce Nożnej. To największe szkolne zawody sportowe w naszym powiecie.

Areną zmagań był stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie zaś organizatorem Szkolny Związek Sportowy.

W kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiło dziewięć szkół. Mecze odbywały się w 3 grupach systemem każdy z każdym.  W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali 2:0 szkołę podstawową nr 7w Ciechanowie a w drugim spotkaniu okazali się lepsi od podstawówki z Gąsocina. Tylko mistrzowie grup awansowali do ścisłego finału, w którym znalazły się szkoły z Ciechanowa  i  Opinogóry. Ostatecznie nasza szkoła zajęła 3 miejsce

Warto tutaj podkreślić, że naszą szkołę reprezentowali uczniowie o rok młodsi od swoich przeciwników. Czekamy na złoto w przyszłym roku. Powodzenia.

W kategorii dziewcząt do rozgrywek przystąpiły 6 szkół podstawowych. Mecze odbywały się w 2 grupach systemem każdy z każdym. Nasze uczennice trafiły do grupy ze Szkołą Podstawową nr 7 pokonując je 6:0 i ze Szkołą Podstawową w Gumowie remisując 0:0. Tym samym zajęły pierwsze miejsce w grupie. W półfinale zmierzyły się podstawówką z Sońska pokonując je pewnie 2:0. W drugim półfinale spotkały się szkoły z Młocka i SP 3 Ciechanów. Lepsza okazała się podstawówka z Ciechanowa i to ona w finale była rywalem podstawówki z Opinogóry. Mecz zakończył się zwycięstwem  naszych uczennic 3:0.

Cały zespół zapracował na Mistrzostwo Powiatu Ciechanowskiego i awans do Półfinałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

O wynikach naszych uczennic na pewno poinformujemy.

Szkoleniowcem naszych drużyn był Paweł Cejmer

Gratulacje i powodzenia dziewczyny.