• Szlachetna paczka

• „Szlachetna paczka” – jest to projekt, który w skali kraju łączy ze sobą tysiące osób; rodziny w potrzebie, darczyńców i wolontariuszy.

Również uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i pracownikami administracji pod patronatem Samorządu Uczniowskiego zorganizowali zbiórkę artykułów dla wcześniej wybranej rodziny. Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności szkolnej udało się zebrać dużą ilość żywności, środków  czystości, zabawki, książki, garnki, pościel, ręczniki oraz inne towary, które potrzebowała rodzina. Zgromadzone produkty zostały zapakowane w trzynaście kartonów. Finał akcji nastąpił  7 grudnia,   prezenty zostały odwiezione i  przekazane  adresatowi.

Udział w charytatywnym projekcie „Szlachetna paczka” pokazał, że nie jesteśmy obojętni
          na potrzeby drugiego człowieka i potrafimy dzielić się z innymi.

Samorząd Uczniowski gorąco dziękuje  wszystkim  Darczyńcom.
          Bożena Makowska