W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Filmów Profilaktyczno - Edukacyjnych o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „Powiatowe Drogowskazy 2021" zorganizowanym przez Powiatową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

16 września 2021 r. komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła uczniów z naszej szkoły.

Kategoria: klasy I – IV szkół podstawowych

II miejsce – film pt. „Bezpieczni w drodze” – zrealizowany przez uczniów klasy III A w skladzie – Amelia i Anna Abramczyk, Bartosz Brejnak, Zofia Rutkowska, Zuzanna Samkowska.                                                                                                                                        III miejsce – film pt. „Podróż” zrealizowany przez uczniów klasy III B w składzie – Blanka Butryn, Paweł Cieśliński, Gabriela Klimek, Oliwia Marciniak, Karol Nałęcz, Zuzanna Niegowska, Antonina Paczkowska, Agata Tomalska.

Wyróżnienie – film pt. „Nie bądź krówka” – zrealizowany przez uczniów klasy klasy IV A w składzie – Maja Budniak, Zuzanna Budniak, Lena Franckiewicz, Alicja Kozłowska, Gabriel Letkiewicz, Kamil Leszczyński, Adam Milewski, Zuzanna Pietrzak, Karol Pszczółkowski.

Kategoria klasy V – VIII szkół podstawowych

I MIEJSCE film pt. „Niebezpieczne zabawy na drodze”

zrealizowany przez uczniów zeszłorocznej klasy VIII  w składzie: Maciej Swoboda, Radosław Pingielski, Oliwia Jaroszewska, Jakub Pniewski, Aleksandra Pikus, Maciej Pikus, Oliwia Niegowska, Alicja Chojnacka, Katarzyna Grzybowska, Szymon Muziński. Opieka merytoryczna - Grzegorz Pszczółkowski

WYRÓŻNIENIA

film pt. „Uważaj na drodze” zrealizowany przez uczniów aktualnej klasy VIIIa w składzie: Maciej Cygański, Piotr Zmuda, Żaneta Zmuda, Jakub Czarnomski , Oliwia Śmigielska , Bartosz Kamiński, Kacper Kaczorek, Dominik Szwąder, Szymon Goździewski, Julia Lubińska. Opieka merytoryczna - Pan Robert Miklaszewski.

film  pt. „Bezpieczne rymowanki” zrealizowany przez uczniów aktualnej klasy VI w składzie: Maja Milewska, Oliwia Milewska, Szymon Kijewski, Filip Noworucki, Krzysztof Stawiński, Zofia Augustyniak, Franciszek Kołakowski, Liliana Kowalewska, Anna Lejmanowicz, Adrianna Mosakowska. Opieka merytoryczna - Pani Agnieszka Młodzianowska.