• Sport

NAJLEPSZE W POWIECIE

W listopadzie 2019r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ciechanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. Nasze uczennice w składzie od lewej Żaneta Zmuda, Julia Lubińska, Ewelina Ostafin, Wiktoria Maćkowska, Zuzia Chojnacka, Marysia Bonisławska, Amelia Kijewska, Natalia Czaplicka wygrały wszystkie mecze nie tracąc żadnej bramki. Tym samym zajęły pierwsze miejsce i awansowany do następnego szczebla rozgrywek. Gratulacje i powodzenia

Nasza szkoła jak co roku uczestniczy w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Rywalizację zaczęliśmy od Mistrzostw Powiatu Ciechanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się dnia 01.10.2018r. na stadionie miejskim w Ciechanowie. Do rywalizacji przystąpiło 10 szkół z naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowała 1 sztafeta w kategorii chłopców z klas 5 i 6.  Sztafeta liczyła 10 zawodników i każdy z nich musiał przebiec dystans 1000m. Rywalizację zakończyliśmy na 5 miejscu. Jest bardzo dobry wynik, który pozwala patrzeć perspektywicznie na przyszły rok ze względu na wiek naszej sztafety. Większość chłopców była o rok młodsza o konkurentów. Życzymy dalszych sukcesów.

Sztafeta wystąpiła w składzie:

Jakub Czarnomski, Kacper Kaczorek, Mateusz Łuczkowski, Rudziński Jakub, Dominik Szwąder, Piotr Zmuda, Piotr Twardzikowski, Maciej Cygański, Krystian Śmigielski, Kamil