ZBIÓRKA KARMY I AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT ZE STOWARZYSZENIA PIES I SPÓŁKA

Kochani uczniowie  w ramach akcji Szkolnego Klubu Wolontariatu zbieramy tym razem karmę i akcesoria dla zwierzęta dla Stowarzyszenia  Pies i Spółka, które opiekują się chorymi i porzuconymi kotami i psami. Pod troskliwą opieką czworonogi dochodzą do siebie po traumie i porzuceniu. Zwracamy się z serdeczną prośbą, by każdy kto może i jest mu nieobojętny los zwierząt podarował :

suchą karmę,  puszki dla psów i kotów, szelki, obroże, miski metalowe, podkłady higieniczne( takie z apteki dla ludzi, bo są tańsze)  oraz koce czy ręczniki. Wszystkie rzeczy proszę przynieść do gabinetu pedagoga ( sala 69).

Zawsze Kochani Uczniowie możemy na Was liczyć, już przynosicie karmę co bardzo cieszy. Zebrane akcesoria i karmę przekażemy dla potrzebujących czworonogów.  Zbiórka będzie jeszcze trwała do 4 marca.