• SPEKTAKL TEATRALNY "LABIRYNT PRZEMOCY"

03 października 2017r. uczniowie klasy V i VI a pod opieką pani Marioli Chojnowskiej i Aliny Tomkalskiej obejrzeli w ciechanowskim Centrum Kultury i Sztuki przedstawienie pt. Labirynt przemocy przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert z Wrocławia.

Spektakl poruszał trudny temat przemocy fizycznej i psychicznej.

Aktorzy w interesujący sposób pokazali, jak funkcjonuje przemoc w Internecie oraz jej konsekwencje i uczucia osoby, która przemocy doświadcza. Uświadomili uczniom, że nawet pozornie drobne przewinienia mogą prowadzić do poważnych następstw.

Była to świetna lekcja skłaniająca do refleksji nad własnym postepowaniem.

Mariola Chojnowska