• Wybory

• Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym 2014/2015

Zaczynamy pracę!

Zapraszamy wszystkich  uczniów chętnych  do pracy w Samorządzie Uczniowskim, aby  zgłaszali swoje kandydatury do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się 12.09.2014r.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Mariola Chojnowska

Beata Kołakowska – Nowacka

wybory

12 września 2014 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Swoją kandydaturę zgłosiło 34 uczniów.

Po przeliczeniu wszystkich głosów wyłoniono nowy  Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Skład Zarządu:

przewodnicząca – Kinga Miklaszewska

zastępca przewodniczącej –  Alicja Cienkowska

skarbnik –  Dominika Kamińska

Sekcje działające przy Samorządzie Uczniowskim:

1. Sekcja porządkowa – przewodniczący sekcji: Natalia Kamińska / Aleksander Rożnowski
          2. Sekcja kulturalna – przewodniczący sekcji:  Katarzyna Czarnecka / Marta Milewska
          3. Sekcja charytatywna – przewodniczący sekcji: Filip Krysiński / Weronika Pniewska

Pamiętajmy! Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły!

Każdy uczeń  ma prawo do realizacji swoich pomysłów.  Zapraszamy do współpracy!

Spotykamy się w każdy  czwartek na długiej przerwie w sali nr 16.

Od 01.10. 2014r. zacznie działać  ,,Szczęśliwy numerek”. Losujemy go codziennie i wywieszamy na tablicy samorządowej.

Opiekunowie Samorządu

Mariola Chojnowska